Додай моктейль
Мінімальне замовлення 750 грн
Добавьте товары для сравнения
Добавьте товары в желания
0
Мой заказ
Добавьте товары в корзину

Отзывы про магазин

Відгуки наших покупців про сервіс і покупки.

Більше відгуків за посиланням: https://egastronom.com.ua/ua/testimonials

5.0
320 отзывов
Сортировка:
Супер.Рекомендую.
Ответить
Добрий день! Панаріна Олена Володимирівна, вітання з компанії Egastronom! Дякуємо за те, що знайшли час аби залишити відгук. Нам дуже приємно, що у вас залишились позитивні враження від покупки. Щиро сподіваємось отримувати від вас і надалі замовлення у нашому магазині. Нехай смакує!💚
Ответить
За адресою Шевченка, дівчина дуже гарно та ввічливо надавала консультація,та обслуговувала.Дякую
Ответить
Вперше замовляю, але не востаннє точно! Дуже швидко відправили посилку! Все ціле)) дуже вдячна!!!
Ответить
ксения шевченко, Добрий день! Вітання з компанії Egastronom! Дякуємо за те, що знайшли час аби залишити відгук. Нам дуже приємно, що у вас залишились позитивні враження від покупки. Щиро сподіваємось отримувати від вас і надалі замовлення у нашому магазині. Нехай смакує!💚

Ответить
Чому на сайті ціни відріняються від магазинних ?
Ответить
Юрій Я, Добрий день! 💚
Ціни в нашому онлайн-магазині нижчі, ніж в офлайн, адже для фізичних магазинів є додаткові витрати. Онлайн-формат дозволяє пропонувати більш вигідні ціни та спеціальні акції для замовлень через сайт.
Ответить
Вже декілька разів робила замовлення продуктів. Асортиментом і якістю задоволена. Насамперед - зручний сайт. Швидко формуєш замовлення, швидкий звʼязок з ввічливими та обізнаними операторами, швидка відправка поштою на вибір.
І розпачу ні разу не було.
Одним - дякую, іншим - раджу!
Ответить
Відмінна ціна та хорошої якості. Дякую


Ответить
Дякую за увагу, ціни і гарне відношення !!! Бережіть себе )))


Ответить
Вдруге замовляла в даного продавця.Мені все подобається.Величезний асортимент,ціни невисокі,гарне обслуговування, дуже ввічливі менеджери консультанти.Буду замовляти ще неодмінно ☺️


Ответить
гарне обслуговування все що я хотіла було в наявності. Дякую.


Ответить
рекомендую на 100%


Ответить
Дякую, швидко та якісно. Рекомендую 👍


Ответить
Дякую за найсмачніші енергетики на світі😍😍😍 Рекомендую магазин!


Ответить
Приємно вражений сервісом, спілкуванням з менеджером. Стану постійним клієнтом)


Ответить
Все супер! Работаем 🤝


Ответить
Дякую
Ответить
Все супер, рекомендую


Ответить
Все супер! Работаем 🤝


Ответить
Дякую
Ответить
Показать ещё 20 отзывов
Самовивіз з магазинів Egastronom
Тепер онлайн-замовлення можна безкоштовно доставити у вибраний магазин і забрати у зручний час 💚
День доставки обираєте під час оформлення.

Самовивіз: відстеження статусу замовлення

Відстежуйте статус вашого замовлення у Telegram-чатботі Egastronom.
Саме там з’явиться повідомлення, коли замовлення буде готове до видачі.
Якщо Telegram не відкрився — спробуйте ще раз у браузері або застосунку.